به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، مجوز بازی کردن بازیکنان سرباز ذوب‌آهن برای حضور در رقابت‌های لیگ برتر پس از کش و قوس‌های فراوان امروز صادر شده و این بازیکنان می‌توانند روز یکشنبه مقابل تراکتور به میدان بروند.

احمد جمشیدی، سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان، با اعلام این خبر اظهار داشت: در چند روز گذشته باشگاه ذوب‌آهن تلاش زیادی کرد تا با درایت و مدیریت مشکل بازیکنان سرباز را رفع کند که خوشبختانه این مشکل امروز رفع شده و بازیکنان‌  ما به بازی با تراکتور می‌رسند.

وی افزود: در این میان باید از ریاست دفتر نظامی نهاد مقام معظم رهبری، معاونت انسانی ستاد کل نیروهای مسلح، سپاه پاسدران انقلاب اسلامی و همچنین فدراسیون فوتبال و سایر نهادهایی که تلاش و کمک بسیاری برای رفع مشکل بازیکنان سرباز انجام دادند، تشکر کنم.

جمشیدی در ادامه گفت: خوشبختانه امروز مشکل بازیکنان ما رفع شد و معاونت ستاد کل نیروهای مسلح نامه‌ای به فدراسیون فوتبال ارسال و اعلام کرد که این 3 نفر (احسان پهلوان، مهدی مهدی‌پور و دانیال اسماعیلی‌فر) هیچ مشکلی برای حضور در بازی روز یکشنبه مقابل تراکتور ندارند و آماده هستند که در صورت صلاح‌دید سرمربی به میدان بروند.

سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن از صدور کارت پایان خدمت بازیکنان سرباز تا قبل از دیدار با تراکتور خبر داده و خاطرنشان کرد: تمامی اقدامات لازم برای بازی کردن بازیکنان سرباز انجام شده و کارت پایان خدمت آنها نیز نهایتا تا روز شنبه صادر خواهد شد و هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

انتهای پیام/ش

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *