به گزارش خبرگزاری تسنیم از بندرعباس، محمد آشوری ظهر امروز در بیست و دومین جشنواره شهید رجایی استان هرمزگان خدمتگزاری بدون منت را یک معیار و ملاک اصلی در نظام جمهوری اسلامی ایران دانست و عنوان کرد: حضرت امام خمینی(ره) بزرگترین سرمایه خادمان ملت را خدمتگزاری بدون منت اعلام کرده‌اند و طبق فرموده مقام معظم رهبری نیز رمز موفقیت در خدمتگزاری، روحیه جهادی است.

وی ادامه داد: همه ما باید با خدمت صادقانه در راستای پاسداشت دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران بکوشیم.

رئیس مجمع نمایندگان استان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی افزود: در حوزه خدمت به مردم باید خود را با معیار و شاخص مهمی همچون شهید رجایی بسنجیم تا بتوانیم سرعت خدمتگزاری به مردم را افزایش دهیم.

آشوری با تاکید براینکه خدمات مدیران دستگاه‌های اجرایی باید منجر به تقویت احساس رضایتمندی در مردم شود، تصریح کرد: با خدمتگزاری بی شائبه می توان این احساس رضایت را در جامعه تقویت کرد.

وی مدیران را طلایه داران توسعه استان هرمزگان دانست و اظهار داشت: برآیند تلاش همه دستگاه‌های اجرایی منجر به موفقیت کشور ما در مواجهه با توطئه های دشمنان می شود.

نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی گفت: الگوی ایرانی اسلامی پیشرفت دستمایه اصلی جهت‌گیری‌ها و چشم‌اندازهای کشور است و باید با استفاده از این الگو به سمت تقویت شاخص‌های توسعه گام برداریم.

انتهای پیام/ح

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *