حامد جولایی در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: از ۴۶ طرح نیمه تمام، ۳۰ طرح آن استانی بوده و ۱۶ طرح نیز ملی است که در صورت تامین اعتبارات مورد نیاز بخشی از آنها در سال جاری و بخش دیگری تا پایان سال ۹۹ به بهره برداری می رسند.

وی با بیان اینکه برای تکمیل ۳۰ طرح نیمه تمام ورزشی استانی ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است، افزود: از محل اعتبارات سال جاری ۱۰ طرح از ۳۰ طرح در حال اجرا به اتمام می‌رسد و ۲۰ طرح باقیمانده نیز تا اواخر سال ۹۹ به بهره‌برداری خواهد رسید.

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان با بیان اینکه ۱۶ پروژه ورزشی ملی نیمه تمام نیز در کردستان وجود دارد، ادامه داد: پنج مورد از این طرح‌ها آماده بهره‌برداری است و در سفر آتی رئیس جمهور به استان کردستان افتتاح می‌شوند.

جولایی یادآور شد: زمین چمن دهگلان، استخر سرپوشیده شهر دیواندره، زمین چمن استقلال سنندج، استخر سرپوشیده بیجار و سالن روستای ایرانخواه سقز از جمله طرح‌هایی است که در سفر رئیس جمهوری به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با بیان اینکه ۱۱ پروژه ورزشی ملی دیگر نیز از محل اعتبارات سال ۹۸ به اتمام می‌رسد، بیان کرد: حدود ۱۰۳ میلیارد ریال اعتبار به تکمیل طرح‌های نیمه تمام ورزشی در کردستان اختصاص یافته است.

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان به سالن شش هزار نفری ۲۲ گولان سنندج نیز اشاره کرد و گفت: این طرح توسط شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی در حال احداث است و قرارداد نصب کف پوش با پیمانکار بسته شده و امیدواریم امسال به بهره‌برداری برسد.

جولایی با بیان اینکه دولت تدبیر و امید در حوزه ورزش استان سرمایه‌گذاری‌های بسیار خوبی داشته است، اظهار داشت: از زمان آغاز فعالیت این دولت تا کنون ۱۱۰ طرح ورزشی نیمه تمام در استان به بهره‌برداری رسیده است.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *