به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، عصر امروز در نود و نهمین جلسه علنی شورای شهر شیراز، اعضای شورای شهر، نامه‌ شهرداری مبنی بر تعیین تکلیف نحوه‌ اجرای مصوبه مساعدت به تیم فوتبال بانوان خلیج‌فارس با توجه به واگذاری امتیاز تیم به باشگاه ورزشی شیران زاگرس ایرانیان را بررسی کردند.

نظر به اینکه این مساعدت به منظور تشویق، ترغیب و ایجاد انگیزه بازیکنان تیم بانوان بوده است مقرر شد با توجه به خرید امتیاز تیم فوتبال بانوان خلیج فارس توسط باشگاه ورزشی شیراز ایرانیان ، بدون صدور مصوبه‌ی جدید عبارت تیم فوتبال بانوان خلیج فارس به تیم فوتبال بانوان باشگاه ورزشی شیران زاگرس ایرانیان اصلاح و طی نامه‌ای توسط ریاست شورا مراتب جهت اجرا به شهرداری اعلام شود.

در این جلسه همچنین تعیین تکلیف نحوه اجرای مصوبات در سال 97 مبنی بر مساعدت به تیم‌های فوتبال و فوتسال مربوط به فصل 98_97 در دستور کار قرار گرفت و با موافقت اعضای شورا، مقرر شد اجرای این مصوبه نسبت به باقیمانده فصل فوتبال و فوتسال به بودجه سال 98 نیز تسری یابد.

همچنین گزارش عملکرد درآمدی شش ماهه نخست سال 97 شهرداری با احتساب درامد سازمان‌ها در صحن شورا ارائه و با موافقت اعضای شورا همراه شد.

در این جلسه، نامه موسسه حسابرسی کارای پارس مبنی بر گزارش حسابرسی عملکرد سال 94 شهرداری شیراز نیز به منظور بررسی کارشناسی به کمیسیون تلفیق شورا ارجاع شد.

انتهای پیام/ ز

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *