به گزارش خبرگزاری تسنیم از پارس‌آباد، مراد فتحی در نشست با فرماندار شهرستان پارس‌آباد مغان با اشاره به مسائل و مشکلات زندانیان اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین مشکلات زندانیان در استان اردبیل مشکلات اقتصادی و اشتغال است که با تلاش مسئولان امیدواریم این مشکلات نیز به‌زودی حل شود.

وی تعامل زندانیان و مجموعه دادسرا را در روند کاهش جمعیت زندانیان موثر دانست و افزود: تعامل زندانیان و مجموعه دادسرا‌ در کاهش آسیب‌های اجتماعی و در روند کاهش جمعیت زندانیان موثر است.

فتحی از احداث زندان جدید در شهرستان پارس‌آباد خبر داد و تصریح کرد: پروژه زندان جدید شهرستان پارس‌آباد مغان در راستای خروج زندان‌ها از شهرها و برای رعایت حقوق شهروندی و به‌ویژه براساس قانون احداث می‌شود.

مدیرکل زندان‌های استان اردبیل با بیان اینکه اعزام زندانیان از شهرستان پارس‌آباد به سایر شهرستان‌ها مشکلات زیادی را به‌ بار می‌آورد اظهار کرد: باتوجه به اینکه شهرستان پارس‌آباد دومین شهرستان استان اردبیل است و بر این اساس تعداد زندانیان این شهرستان نیز زیاد است و اعزام زندانیان از شهرستان پارس‌آباد به سایر شهرستان‌ها مشکلات زیادی را به‌ بار می‌آورد که با احداث زندان جدید در این شهرستان این مشکلات حل می‌شود.

وی با تاکید بر پیگیری مسائل و مشکلات زندان‌های استان اردبیل بیان کرد: با وجود تمامی مشکلات اقتصادی تمام تلاش خود را می‌کنیم تا احداث پروژه زندان جدید شهرستان پارس‌آباد مغان تسریع شود و در سفر استانی ریاست جمهوری مورد نظر قرار گیرد.

انتهای پیام/ ع

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *