به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ حیات‌الغیب، مدیرکل زندان‌های استان تهران در مراسم تودیع و معارفه مدیر جدید مجتمع ندامتگاه‌های تهران بزرگ که با حضور جمعی از مسئولان اداره‌کل زندان‌های استان و مسئولان مجتمع در ندامتگاه تهران بزرگ برگزار شد با اشاره به برنامه‌ریزی مدیران و مسئولان در ابعاد مختلف در راستای ارتقاء نظام زندانبانی اسلامی، مهمترین دغدغه‌های یک مدیر موفق را توجه به مباحث اصلاحی و تربیتی، اشتغال و حرفه آموزی، بهداشت و درمان و سایر خدمات برای مددجویان عنوان کرد.  

مدیر‌کل زندان‌های استان تهران در ادامه با اشاره به دغدغه‌های اصلی در سیستم زندانبانی، بر مسائلی همچون نظارت و کنترل فرایند کار، سازماندهی، لزوم مشارکت دیگر همکاران در فرایند تصمصم‌گیری و .. تاکید کرد.

حیات‌الغیب ابراز امیدواری کرد تغییرات ایجاد شده در پیشبرد اهداف سازمان زندان‌ها موثر واقع شده و گام مهمی در ادامه برنامه های اصلاحی و تربیتی باشد.

در ادامه این مراسم مدیرکل زندان‌های استان با حضور در اندرزگاه‌های زندان تهران بزرگ به صورت حضوری با مددجویان دیدار کرد.

روز گذشته پنجم مرداد نیز مدیرکل زندان‌های استان تهران، ضیایی را به جای چهارمحالی به عنوان رئیس جدید زندان اوین معرفی کرد.

تیر امسال بود که یک محکوم امنیتی توسط دو تن از زندانیان دیگر در زندان تهران بزرگ به قتل رسید که هفته گذشته دادگاه کیفری یک استان تهران به این پرونده رسیدگی و متهم ردیف اول را به قصاص نفس و متهم ردیف دوم را به 25 سال حبس محکوم کرد.

همچنین به دنبال این اتفاق، مصطفی محبی مدیرکل سابق زندان‌های استان تهران تغییر و حیات‌الغیب به جای او به عنوان مدیر جدید اداره کل زندان‌های استان تهران منصوب شد.

انتهای پیام/

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *